O firmie:


Nazwa: 3R Sp. z o.o. Sp. k.


NIP: 5223032620


Adres: Szeligowska 75A


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 01-320


Telefon: 500 631 700


Domena: https://3r.com.pl/


Opis:


Środowisko jest dla Ciebie bardzo ważne? W takim razie nie przetrzymuj starego sprzętu elektronicznego w magazynie. Zdecyduj się go sprzedać firmie, która odkupuje tego typu urządzenia, a następnie kieruje je na rynek wtórny. Należy do nich 3R. Firma dba o recykling komputerów. Zanim przekaże je do dalszego użytku, czyści sprzęt z danych. Używa do tego specjalnego oprogramowania. Usuwana z niego także wszelkie oznaczenia nadane przez poprzedniego właściciela.

W ten sposób nie tylko przedłużysz życie urządzeń IT, ale również zarobisz i zyskasz wolne miejsce w magazynie. Jeżeli posiadasz tzw. elektrośmieci, je również możesz przekazać ww. firmie. Ona zajmie się ich utylizacją.

Zaufaj firmie, o której mowa wyżej. Zyskaj korzystną wycenę. Ciesz się szybkim przelewem w związku ze sprzedażą sprzętu. Zdecyduj się nawiązać stałą współpracę z ww. firmą - naprawdę warto.

Data dodania: 2018-05-14
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O 3R Sp. z o.o. Sp. k.  • 3R Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się w recyklingu komputerów. To zaufana firma warta polecenia.

  • Zatrom dodał komentarz 2018-06-07 09:53:58
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

http://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/