O firmie:


Nazwa: Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz


NIP:


Adres: Orląt Lwowskich 72K


Miejscowość: Kielce


Kod pocztowy: 25-429


Telefon: 510 457 009


Domena: http://permanentnykielce.pl/


Opis:


Nie każda kobieta lubi i umie wykonywać makijaż. Nie da się ukryć, że codzienne malowanie ust i oczu zabiera sporo czasu, zwłaszcza gdy chce się, by makijaż był szczególnie precyzyjny, a tylko taki dodaje uroku. W takich przypadkach świetne rozwiązanie stanowi makijaż permanentny w Kielcach. Cennik ze strony permanentnykielce.pl pozwala przekonać się, iż nie są to duże koszty, a efekty są wprost znakomite.

W kieleckim Centrum Makijażu Permanentnego można podkreślić oczy oraz usta w sposób, który jest najbardziej odpowiedni dla klientki. Dzięki doświadczeniu lingeristki oraz wysokiej jakości sprzętowi makijaż taki prezentuje się przepięknie, świetnie podkreśla atuty twarzy oraz upiększa ją, a więc robi wszystko to, co powinien robić dobrze wykonany makijaż. Różnica jest w tym, iż czar ten nie mija po wieczornym umyciu twarzy.

Data dodania: 2017-12-18
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz  • Należę do tych kobiet, które nie umieją lub nie chcą same robić sobie codziennego make up'u. Makijaż permanentny to prawdziwe wybawienie.

  • Paulina Krajewska dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

http://www.maszynypablo.pl/

Airfresh Artur Piotrowki

http://airfresh.pl/