O firmie:


Nazwa: Creative Answer


NIP:


Adres: Altowa 34


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-386


Telefon: 226224420


Domena: https://creativeanswer.pl/


Opis:


Sprowadzanie mediów społecznościowych wyłącznie do funkcji komunikacyjnej i rozrywkowej zdaje się krzywdzącym uproszczeniem. Dzięki takim narzędziom jak Linkedin każdy może budować swój wizerunek profesjonalnego pracownika lub przedsiębiorstwa, rozszerzając sieć kontaktów, wymieniając się wiedzą i prezentując się jako branżowy ekspert.

Obsługa Linkedin w technicznym ujęciu nie jest skomplikowana, ale żeby wdrażać kampanie i regularnie prowadzić angażującą komunikację, potrzeba czasu, kompetencji i doświadczenia. Dlatego warto nawiązać współpracę z agencją social media creativeanswer.com.

Agencja zaczyna współpracę z klientem od identyfikacji potrzeb i grupy docelowej, do której chce dotrzeć. Pod tym kątem są przygotowywane wpisy, dodatkowo wzbogacone o profesjonalne infografiki czy animacje. Do tego dochodzi prowadzenie interakcji z odbiorcami, a także umiejętne wykorzystanie narzędzi płatnej promocji, jak posty i wiadomości sponsorowane. Wszystko odbywa się według harmonogramu, a efekty są monitorowane, co pozwala wyciągać wnioski i wprowadzać ewentualne korekty działań.

Data dodania: 2019-04-23
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Creative AnswerBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

http://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/