O firmie:


Nazwa: GoldenDreams Paweł Sekuła


NIP: 6922338271


Adres: Jana Pawła II 86B


Miejscowość: Lubin


Kod pocztowy: 59-300


Telefon: 801 066 448


Domena: https://goldendreams.pl/


Opis:


GoldenDreams to sklep internetowy, w którym znajdziesz: obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe i inną biżuterię ślubną. Przykładową ofertą są obrączki ślubne o próbie 585 - cena takich obrączek jest zróżnicowana. Podobnie z wzorami i fakturami - jest ich wiele do wyboru w sklepie goldendreams.pl. Wybierając biżuterię z GoldenDreams dostajesz dodakowe gratisy.

Pierwszy z nich to możliwość wygrawerowania wybranej przez Was frazy lub daty na obrączkach. To czyni je bardziej wyjątkowe. Drugi gratis to darmowa dostawa na terenie Polski. Obrączki mają dożywotnią gwarancję od GoldenDreams. Ponadto możesz je wymienić w przeciągu trzech miesięcy od zakupu - GoldenDreams wie, że nie od razu możesz wybrać trafnie swoje wymarzone obrączki. Na stronie goldendreams.pl dostępny jest pełen katalog oraz garść porad, jak o taką biżuterię dbać.

Data dodania: 2017-12-09
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O GoldenDreams Paweł Sekuła  • Gdzie można znaleźć wyjątkowe obrączki ślubne? Jak już wiem! W sklepie GoldenDreams! Zajrzyj na ich stronę i zapoznaj się z ofertą.

  • ofang dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

http://adwokat-baklazec.com/

Crazy Cat Studio

http://crazycat.studio/

WTD sp. z o.o.

http://wtd-przewierty.pl