O firmie:


Nazwa: Jerzy Kasprzak Arkadia Lido


NIP: 7791633394


Adres: Derdowskiego 8


Miejscowość: Władysławowo


Kod pocztowy: 84-104


Telefon: 58 6749714


Domena: http://osrodek.optymalni.pl


Opis:


Doktor Jan Kwaśniewski jest dobrze znany wszystkim, którzy interesują się mniej konwencjonalnymi teoriami z zakresu dietetyki. Podobno, opracowana przez niego tzw. dieta optymalna pozwala na szybkie dojście do właściwej wagi, zapewniając chudnięcie w tempie 5 kg miesięcznie. Zalecenia dietetyczne, jakie głosi doktor Jan Kwaśniewski, stoją w całkowitej sprzeczności z obecnymi trendami oraz zaleceniami mainstreamowej nauki.

Na stronie internetowej osrodek.optymalni.pl – możemy znaleźć ofertę założonego przez doktora Jana Kwaśniewskiego centrum żywienia optymalnego Arkadia Lido, które mieści się w Jastrzębiej Górze.

Jeżeli zdecydujemy się na spędzenie turnusu w Akademii Zdrowia Arkadia Lido, możemy liczyć, oprócz intensywnego szkolenia z zakresu diety wysokotłuszczowej, na zabiegi z wykorzystaniem prądów selektywnych oraz terapię polem magnetycznym, a wszystko to pod kontrolą lekarską.

Data dodania: 2017-11-16
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Jerzy Kasprzak Arkadia Lido  • Moja znajoma była na takim turnusie i nie narzekala a nawet chwaliła, że ta dieta optymalna naprawdę działa. Zaczełam też ją ostatnio stosować i miała rację :)

  • Zalanuna dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Apteka GEMINI

https://www.aptekagemini.pl/

APE-LP

http://apelp.pl/

Podatkiwspolce.pl

http://podatkiwspolce.pl/