O firmie:


Nazwa: MEBLE24SKLEP.PL


NIP: 973-038-00-66


Adres: Naftowa 2B


Miejscowość: Zielona Góra


Kod pocztowy: 65-120


Telefon: +48 (68) 470-24-24


Domena: https://meble24sklep.pl/


Opis:


Aby korzystanie z naszego telewizora było bardzo wygodne konieczne jest oczywiście posiadanie nowoczesnych oraz funkcjonalnych mebli, które zostały stworzone z myślą właśnie o sprzęcie RTV. Szafka pod telewizor powinna oczywiście również bardzo dobrze wyglądać i bez problemu takie połączenie może nam zaoferować ten sklep internetowy meble24sklep.pl. Firma ma ogromne doświadczenie na rynku i z tego powodu dostarcza wyłącznie dobrej jakości meble, za które nie zapłacimy ogromnych pieniędzy.

Dzięki szerokiej ofercie szafek przeznaczonych do telewizorów, ze sklepu Meble24, będziemy mogli dopasować ten mebel nie tylko do własnych potrzeb, ale także i oczywiście do ogólnego stylu wnętrza, w którym się on znajdzie. Wysoka jakość wykonania daje nam dodatkowo gwarancję, że zamówiony meble po prostu będzie nam bezproblemowo służył bardzo długi czas.

Data dodania: 2017-09-06
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O MEBLE24SKLEP.PL  • Kupiłam tu szafkę RTV, czy jak kto woli, szafkę pod TV ;) Szukałam takiej z wieloma szufladami, bo lubię czasem pograć na konsoli, a gdzieś trzeba trzymać te wszystkie gry, kable, pady.

  • Jagoda Górska dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

http://www.romanek.pl/

PUH Florexpol Sp. z o.o.

https://florexpol.eu/

Grego Bus Grzegorz Góral

http://gregobus.pl/