O firmie:


Nazwa: P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


NIP: 957-001-01-35


Adres: Plażowa 15


Miejscowość: Straszyn


Kod pocztowy: 83-010


Telefon: 58 682 89 42


Domena: https://bagazownia.pl/


Opis:


Zaopatrzenie się w walizkę na kółkach to znakomite rozwiązanie, nawet gdy w podróż nie zabiera się wiele rzeczy, przez co zawartość bagażu nie jest ciężka. Walizka na kółkach, mała czy duża, jest bowiem dużo wygodniejsza podczas podróży, na przykład zmieniania środków transportu, niż noszenie torby w rękach, co łatwo może przyprawić o ból kręgosłupa i jest zwyczajnie kłopotliwe. Warto więc odwiedzić sklep, w którym walizki takie można znaleźć w przeróżnych rozmiarach.

Uwzględniając różne potrzeby swoich klientów, wybierających się w podróże o różnym charakterze i różnym czasie trwania, sklep internetowy bagazownia.pl oferuje wygodne walizki na kółkach w przeróżnych rozmiarach. Każdy z klientów tego sklepu ma więc wiele możliwości wyboru i bardzo łatwo może zaspokoić wszystkie swoje oczekiwania.

Data dodania: 2017-10-25
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O P.P.H. KEMER Lech Modrzyński  • Ja bardzo często podróżuje, wiec zakupiłem sobie dawno temu małą walizke , która koniecznie musiała byc na kółkach. Trochę się już wysłużyła więc pora zakupić nową, a widziałem właśnie że u KEMER'a mają duży wybór.

  • Kazimierz Mazur dodał komentarz 2018-04-11 13:56:29
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Apteka GEMINI

https://www.aptekagemini.pl/

APE-LP

http://apelp.pl/

Podatkiwspolce.pl

http://podatkiwspolce.pl/