O firmie:


Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


NIP: 8560000778


Adres: Mosty 5


Miejscowość: Mosty


Kod pocztowy: 72-132


Telefon: 607 311 470


Domena: https://abcmosty.pl/


Opis:


Jak co roku chcesz zająć się sprzedażą drzewek bożonarodzeniowych i poszukujesz producenta, który prowadzi sprzedaż hurtową? Zajrzyj na stronę abcmosty.pl, gdzie znajdziesz firmę, która od ponad dwudziestu lat produkuje zarówno roślinki do nasadzeń, jak i do świątecznej wycinki. Są to certyfikowane plantacje choinek, na których znaleźć można wiele rodzajów drzew iglastych, w tym także jodły: kaukaską, koreańską i kalifornijską i świerki: serbski, kłujący i polski pospolity.

Firma ta prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową choinek ciętych i doniczkowych w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego każdy, kto pragnie nabyć zdrowo i ładnie uformowaną choinkę, może na to liczyć, odwiedzając stronę tego producenta. W ofercie znajdują się także mocne siatki do pakowania drzewek, a także donice dobrej jakości. Zainteresowane osoby mogą na podanej stronie znaleźć mnóstwo informacji na temat każdego ze wspomnianych gatunków drzew, zapoznać się z ich charakterystyką, a także zdecydować, jaki rodzaj czy gatunek go interesuje i złożyć zamówienie.

Data dodania: 2018-11-21
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka JawnaBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Kreator Finansów

http://www.kreatorfinansow.pl/

Meritum Centrum Medyczne

https://www.chirurgia-plastyczna.eu/

Global Machinery

http://relokacjamaszyn.com.pl/