O firmie:


Nazwa: ramii


NIP: 8171078823


Adres: Zielona 87 b


Miejscowość: Bolechowice


Kod pocztowy: 32-082


Telefon: 533 323 561


Domena: https://www.ramii.pl/


Opis:


Jak skutecznie chronić powierzchnie metalowe przed korozją? Najlepiej stosując do tego celu profesjonalne farby. Jedną z nich jest Corizon — to wyjątkowa mieszanka, która ma właściwości antykorozyjne. Dzięki odporności na działanie szeregu negatywnych czynników, jak słona woda morska czy benzyna, spisze się jako powłoka ochronna mnóstwa różnych nawierzchni.

Aby jednak uzyskana warstwa spełniała swoje zadanie, nawierzchnia przed nałożeniem powinna być przygotowana zgodnie z zasadami malowania — oczyszczona z luźno związanych płatów korozji, a także odtłuszczona. To daje gwarancję większej wytrzymałości uzyskanej nawierzchni i wiąże się jednocześnie z tym, że kolejne malowanie odbędzie się po dłuższym czasie. By zapoznać się z dokładnym opisem tej farby, a także zakupić ją, wystarczy wejść pod adres  http://www.ramii.pl/pl/farby/corizon,43.htm.

Link ten prowadzi do sklepu Ramii.pl, który specjalizuje się w handlu farbami, lakierami i nie tylko. Oferowane ceny są atrakcyjne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pracownicy zaś są zawsze gotowi udzielić fachowych rad.

Data dodania: 2019-04-28




Oceń firmę (0 z 0 głosów)





DODAJ OPINIE O ramii



Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:



Monitoring & IT

https://monitoring-it.pl/

NopaBud

http://remonty.nopabud.pl/

ALAN MED Gabinet Masażu

https://www.alanmed.eu/