O firmie:


Nazwa: Stylion


NIP: 918-203-82-88


Adres: Wola Obszańska 54A


Miejscowość: Obsza


Kod pocztowy: 23-413


Telefon: 726 353 820


Domena: https://stylion.pl/


Opis:


Każdy, kto uprawia sport, doskonale wie, jak trudno może być utrzymać okulary na nosie podczas wzmożonego wysiłku. Można jednak rozwiązać ten problem, wykorzystując do tego celu sportowe okulary przeciwsłoneczne, które nie dość, że posiadają wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem słonecznym, to jeszcze zaprojektowane zostały w taki sposób, by wygodne było korzystanie z nich i nie spadały, kiedy wykonuje się intensywne ruchy.

Z ofertą takich okularów można zapoznać się na stronie stylion.pl i skorzystać w tym sklepie z jednej z najlepszych okazji, które obecnie dostępne są na rynku. Nie tylko można cieszyć się niskimi cenami, które są tam dostępne, ale też ogromnym wyborem, który sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model oprawek dla siebie. Przekonaj się sam, że nawet podczas sportu można nosić wygodne okulary przeciwsłoneczne.

Data dodania: 2017-09-27
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Stylion  • Okulary przeciwsłoneczne są dla mnie szczególnie ważną częścią "garderoby", ponieważ mam światłowstręt i ciężko bez pomocy ciemnych okularów funkcjonować. Dodatkowo często biegam, więc oferta sklepu stylion.pl jest dla mnie idealna.

  • Wojciech_Jabłoński dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

https://romanek.pl/

PUH Florexpol Sp. z o.o.

https://florexpol.eu/

Grego Bus Grzegorz Góral

https://gregobus.pl/