O firmie:


Nazwa: TECHNOS


NIP: 7811836492


Adres: Białośliwska 26


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-418


Telefon: 739 259 300


Domena: https://technos-online.pl/


Opis:


Azjatycka elektronika użytkowa cieszy się coraz większą popularnością, również w Polsce. Wpływa na to jej rosnąca jakość oraz atrakcyjna cena. Urządzenia Xiaomi w sklepie z elektroniką chińskich producentów TECHNOS-online.pl są znaczenie tańsze od ich koreańskich, japońskich czy amerykańskich odpowiedników. Poza tym oferowane przez sklep urządzenia i akcesoria są dostępne od ręki. Nie trzeba czekać na ich dostawę z dalekiej Azji. Sklep dysponuje także własnym serwisem technicznym sprzętu, dzięki czemu w razie awarii, uszkodzone urządzenie nie jest odsyłane do naprawy do Chin, lecz naprawia się je na miejscu, w Polsce.

Sklep zajmuje się sprzedażą najnowszych modeli smartfonów oraz akcesoriów do tego typu urządzeń. Oferta sklepu to także systemy słuchawkowe, myszki komputerowe, smartwatche, głośniki bezprzewodowe i wiele innych drobnych sprzętów elektronicznych azjatyckich, głównie chińskich producentów.

Data dodania: 2017-09-04
Oceń firmę (5 z 1 głosów)

DODAJ OPINIE O TECHNOS  • i co z tego że azjatycka skoro firma xiaomi jest coraz bardziej rozpoznawalna na całym świecie a ostatnio nawet w polsce.

  • Anastazja Marciniak dodał komentarz 2018-03-16 15:34:33
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:TreeDental

http://treedental.pl/

LAXO Care Sp. z o.o.

http://laxocare.pl/

Proctogin

http://www.proctogin.pl/