O firmie:


Nazwa: Tree Pharma Sp. z o.o.


NIP: 7811896100


Adres: Strzeszyńska 33


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-479


Telefon: 61 656 72 22


Domena: http://czystektforte.pl/


Opis:


Czystek to roślina bogata w polifenole. 

Jeśli szukasz naturalnych źródeł przeciwutleniaczy jednym z nich na pewno jest czystek. Polifenole z czystka można dostarczać do organizmu na różne sposoby. Są herbatki i napary z czystka oraz tabletki z ekstraktem z tego zioła. Ten ostatni sposób jest najwygodniejszy i najprostszy. Decydując się na stosowanie kapsułek z ekstraktem z czystka nie musisz martwić się regularnym zaparzaniem naparów i piciem ich kilka razy dziennie. Wystarczy jedna tabletka przed lub w trakcie posiłku aby dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę naturalnych przeciwutleniaczy. 

Jakie tabletki najlepiej wybrać? Polecamy Czystek T Forte. To fantastyczny suplement diety zawierający minimum 20% polifenoli. Dzięki temu jest niezwykle skuteczny, łatwo się przyswaja przez organizm i szybko przynosi efekty. 

Polecamy zajrzeć na stronę czystektforte.pl i zapoznać się z informacjami na temat tego preparatu. Na tej stronie znajdują się również ciekawe informacje na temat samego czystka oraz możliwość zakupu tego suplementu diety. 

Data dodania: 2017-09-04
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Tree Pharma Sp. z o.o.FIRMY W OKOLICY:Homelia

http://homelia.pl/

TreeDental

http://treedental.pl/

Proctogin

http://www.proctogin.pl/