O firmie:


Nazwa: Warsaw Guide Małgorzata Brzózka


NIP:


Adres: Kazimierza Zarankiewicza 4


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-152


Telefon: 512 527 752


Domena: http://warsawguide.waw.pl/


Opis:


Z grupą przyjaciół wybierasz się niedługo do stolicy? Z pewnością przyda Ci się przewodnik turystyczny po Warszawie. Jeśli tak, to koniecznie wejdź na warsawguide.waw.pl, gdzie Małgorzata Brzózka, licencjonowany przewodnik po Warszawie, przedstawiła bogatą ofertę wycieczek dla różnych grup wiekowych, od dzieci, aż po emerytów, w tym także wycieczek dla turystów zagranicznych, gdyż komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Małgorzaty Brzózki żadnego problemu.

Może interesuje Cię spacer Traktem Królewskim albo nastrojowy spacer po Łazienkach, czy też wizyta na Powązkach i poznanie bogatej historii, tego słynnego warszawskiego cmentarza? Rekomendowany przewodnik jest otwarty na wszelkie propozycje. Na swojej stronie internetowej podpowiada też turystom, jakie imprezy w Warszawie są warte uwagi, to m.in. „Warszawa w rozumie" i „Ziemia obiecana. Miasto i nowoczesność”.

Data dodania: 2018-02-08
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Warsaw Guide Małgorzata Brzózka  • Widać, że pani przewodnik to pasjonatka - potrafi ciekawie opowiadać o historii Warszawy: różnych ciekawostkach czy mało znanych faktach. Wyrazy szacunku za wiedzę i umiejętności, tak potrzebne w oprowadzaniu turystów po stolicy.

  • usersal dodał komentarz 2018-10-03 14:50:48
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

http://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/