O firmie:


Nazwa: WAWAkalendarze.pl | MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII


NIP: 123456789


Adres: Słoneczna 3C


Miejscowość: Marki


Kod pocztowy: 05-270


Telefon: +48 502 727 782


Domena: https://wawakalendarze.pl/


Opis:


Lubisz wszystko to, co niepowtarzalne? W takim razie kalendarz z wybraną przez Ciebie grafiką na pewno przypadnie Ci do gustu. Nieuchronnie zbliża się nowy rok, nadeszła zatem odpowiednia chwila, by zacząć myśleć o nowym kalendarzu. Na WAWAkalendarze.pl możesz zamówić zaprojektowany przez siebie kalendarz. Kalendarz w biurze z logo Twojej firmy będzie pełnił nie tylko funkcje użyteczne, ale również ozdobi wnętrze pomieszczenia.

Kalendarze trójdzielne indywidualne to nie jedyna propozycja Mazowieckiego Centrum Poligrafii. Na WAWAkalendarze.pl zamówić można również kalendarz ścienny jednodzielny oraz biurkowy spiralowany i piramidkę.  Kalendarz w biurze to wręcz obowiązek. Nie sposób zaplanować zbliżającego się miesiąca bez jego pomocy. Kalendarze trójdzielne pozwalają na kontrolowanie trzech miesięcy naraz, np. poprzedniego, bieżącego i przyszłego.

Data dodania: 2017-10-22
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O WAWAkalendarze.pl | MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII  • Kalendarze trójdzielne są nie tylko praktyczne, ale również mogą być doskonałym nośnikiem treści reklamowej - kiedy na nich umieścimy nasze logo i dane kontaktowe.

  • hurieyi dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

http://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/