O firmie:


Nazwa: ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek


NIP:


Adres: Raczyn 12E


Miejscowość: Czarnożyły


Kod pocztowy: 98-310


Telefon: + 48 663 710 704


Domena: https://zbiornikizagrosze.pl/


Opis:


Jeśli chcesz kupować paliwo w cenie hurtowej, potrzebujesz dobrego zbiornika. Dobrej jakości zbiorniki na paliwo oferuje firma Zbiorniki za grosze, która specjalizuje się w dostarczaniu zbiorników na:

- AdBlue,

- nawozy płynne.

Swimer Tank zbiornik na paliwo 2500l jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy szukamy czegoś do zastosowania prywatnego. Wykonany został z wytrzymałego polietylenu, który jest również odporny na działanie czynników zewnętrznych.  Ma dwupłaszczową konstrukcję, dzięki czemu przechowywanie w nim oleju jest bezpieczne. Ponadto, firma oferuje zbiorniki paliwowe 5000l, 7500l i 10000l. W przypadku każdego ze zbiorników klient otrzymuje aż 10 lat gwarancji. Na zbiornikizagrosze.pl dowiesz się więcej o oferowanych produktach i będziesz mógł je porównać. Znajdziesz tam zbiorniki Swimer, Tango Oil czy też Fortis Tank.

Data dodania: 2017-10-20
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek  • Zakupione u nich zbiorniki na paliwo okazały się być solidnie wykonane i o odpowiednim poziomie bezpieczeństwa. Dla mi te produkty to najlepsze produkty tego typu dostępne na naszym rynku. :)

  • ledorothe dodał komentarz 2019-05-24 12:49:35
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:BWB Kancelaria adwokacka

https://www.wiercioch.com.pl/

OZONATORY EKOTECH Waldemar Rajski

http://ozonatoryekotech.pl/

Butik-Kesi

https://butik-kesi.pl/