O firmie:


Nazwa: wyprawkowy


NIP: 7282458936


Adres: Słoneczna 37


Miejscowość: Brzeziny


Kod pocztowy: 95-060


Telefon: 512-667-800


Domena: https://wyprawkowy.pl


Opis:


Nawet najmłodsze dziecko, które ma suchą pieluszkę i jest nakarmione, powinno spokojnie spać. Są jednak takie maluszki, które, mimo że im nic nie dolega, chcą cały czas towarzystwa mamy i przyzywają ją tak, jak potrafią, czyli płaczem. Rozwiązaniem mogą być smoczki uspokajające Lovi, które zostały zaprojektowane przez ekspertów laktacji w taki sposób, aby nie zaburzały naturalnego rytmu ssania, a także, aby w przyszłości nie powodowały wad zgryzu.

Smoczki te są tak stworzone, aby jak najbardziej przypominały kształt brodawki sutkowej, a do ich wytworzenia wykorzystano niejednorodny materiał silikonowy, który rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Dynamiczne smoczki tej firmy mają także wewnętrzne wypustki przypominające kanaliki laktacyjne. Dzięki takiej budowie smoczek ten jest bezpieczny i stosują go nawet te osoby, które były ich zdecydowanymi przeciwnikami.

W asortymencie sklepu Wyprawkowy.pl można znaleźć smoczki dla dzieci w trzech przedziałach wiekowych. Można do nich także dokupić łańcuszki i praktyczne opakowania do przechowywania smoczka.

Data dodania: 2019-06-20
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O wyprawkowyBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Travicom.PL

http://sklep.travicom.pl/

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

https://www.artfol.pl/

A&M IMPORT-EXPORT

http://sklep.agamo.pl/