O firmie:


Nazwa: Centrum Logistyczno - Spedycyjne Tirsped Sp. z o.o.


NIP: 527-020-43-99


Adres: Spedycyjna 22


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 03-191


Telefon: 22 519 70 00


Domena: https://www.tirsped.com.pl/


Opis:


W ostatnich latach dość dynamicznie rozwija się eksport do Kanady, szczególnie jeśli chodzi o meble sypialniane i tapicerowane, a także części do różnych maszyn. Wielu polskich przedsiębiorców nawiązuje kontakty handlowe z tym olbrzymim krajem, korzystając przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z transportem z usług firm spedycyjnych, takich jak firma z linku tirsped.com.pl.

Przepisy kanadyjskie może i nie są specjalnie skomplikowane, ale istnieje wiele pułapek, które przeciętnemu przedsiębiorcy mogą umknąć, dlatego warto znaleźć wsparcie u kogoś, kto zna się i na przepisach celnych i na dokumentach transportowych i potrafi zorganizować transport tak, aby kosztował jak najmniej. Spółka TIRSPED posiada takie doświadczenie, ma swoje agencje w wielu portach na całym świecie i kontakty handlowe z przewoźnikami. Potrafi perfekcyjnie określić, jaki rodzaj frachtu wybrać i jak najlepiej załatwić clenie.

Data dodania: 2018-02-13
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Centrum Logistyczno - Spedycyjne Tirsped Sp. z o.o.  • Muszę przyznać, że w dziedzinie logistyki to spece z Tirsped znają się na rzeczy. Po prostu standard ich usług jest - niezmiennie - na wysokim poziomie.

  • illeybet dodał komentarz 2018-08-31 13:19:52
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

https://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/