O firmie:


Nazwa: Dental Med


NIP: 8951391197


Adres: Kamieńskiego 142


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 51-124


Telefon: 604 609 012


Domena: https://www.implantywroclaw.com.pl


Opis:


Na kadrę gabinetu Dental Med Clinic składa się wielu specjalistów, z różnych dziedzin stomatologii, co oznacza, że ta klinika dentystyczna we Wrocławiu ma szeroką ofertę zabiegów. Zgłaszać mogą się do niej osoby w każdym wieku, także rodzice z dziećmi, którymi zajmie się stomatolog dziecięcy. Możliwe jest też usuwanie wszelkiego rodzaju problemów, jak próchnica, przebarwienia szkliwa, choroby dziąseł czy bezzębie. Gabinet ma też własne laboratorium.

Szczegóły na temat oferowanych usług można znaleźć na stronie internetowej kliniki. Znajdują się tam też poszczególne opisy zabiegów, można zatem zaczerpnąć informacji jeszcze przed umówieniem się na konsultację czy konkretny zabieg.

Specjaliści proponują między innymi różne metody uzupełniania braków w uzębieniu, ponieważ w każdym przypadku braki zębów dają wiele niepożądanych skutków. To nie tylko gorszy wygląd, kiepska jakość przeżuwania pokarmów, a często też niewyraźna mowa, ale też ryzyko powstawania wad zgryzu czy zaniku kości i zapadania się dziąseł.

Data dodania: 2023-02-07
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Dental MedBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:produktyreklamowe.com.pl

https://produktyreklamowe.com.pl/

JN Projekt

https://jnprojekt.pl/

lgme.pl

http://lgme.pl