O firmie:


Nazwa: CAR PLAC Radosław Nowak, Sebastian Korn


NIP:


Adres: Jackowskiego 19


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-508


Telefon: 661 544 970


Domena: https://skupzlomu-poznan.pl/


Opis:


Co zrobić, gdy staliśmy się posiadaczami znacznych ilości zbędnego złomu, papieru czy kabli? Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z profesjonalną firmą, świadczącą usługi wywozu złomu, również na terenie Poznania. Takie wyjście pozwoli nie tylko zaoszczędzić czas i wysiłek, lecz wiąże się także z pewnymi korzyściami materialnymi – w zależności od ilości zbędnych surowców wtórnych, które mamy na zbyciu.

Jedną z renomowanych firm, które oferują sprawny i szybki wywóz złomu na terenie Poznania jest przedsiębiorstwo CAR PLAC. Inicjatywa ta funkcjonuje w branży od ponad dwudziestu lat i dysponuje całkiem dużym złomowiskiem, położonym niedaleko miejscowości Przeźmierowo o powierzchni 2500 m.kw.

Jeżeli musimy pozbyć się większej ilości surowców wtórnych, i samodzielny transport na złomowisko przerasta nasze możliwości – to żaden problem. Omawiana firma jest w posiadaniu floty pojazdów ciężarowych, które pozwalają na przetransportowanie dużych ilości złomu lub innych tego typu odpadów.

Data dodania: 2018-06-27
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O CAR PLAC Radosław Nowak, Sebastian KornBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:TreeDental

http://treedental.pl/

Detoks Alkoholowy

https://detoksalkoholowy.pl

Zdrowy Sen

http://www.zdrowysenmaterace.pl/