O firmie:


Nazwa: Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek


NIP: 9461788195


Adres: Janowska 66a


Miejscowość: Lublin


Kod pocztowy: 20-509


Telefon: 602 538 795


Domena: https://romanek.pl/


Opis:


Układy klimatyzacji, choć należą do sprzętu służącego przez długie lata, aby zachować pełną sprawność, powinny - o ile producent nie zaleci inaczej - być poddawane profesjonalnej usłudze konserwacji przynajmniej dwa razy w roku. 

Firma Romanek oferuje zestaw kompleksowych usług w ramach serwisu układów klimatyzacji, takie jak profesjonalne czyszczenie wnętrza urządzenia, ogólny przegląd sprawności układów, ocenienie poprawności funkcjonowania oraz regulację ilości czynnika chłodzącego w instalacji.

Właściwa ilość czynnika chłodzącego wpływa na skuteczność działania klimatyzacji, jednocześnie zapobiegając awariom układu. Usługa napełnienia klimatyzacji, wykonywana w Lublinie, polega na uregulowaniu ilości czynnika w układzie oraz skontrolowaniu ciśnienia w instalacji. Ważne jest, by po napełnieniu klimatyzatora poddać go serwisowi profesjonalnego czyszczenia. 

Data dodania: 2017-08-19
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek  • Uważam, że ta firma to świetni specjaliści od serwisowania/napełniania klimatyzacji. Istnieją już ponad 20 lat na naszym rynku, co przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług - wysoką jakość. :)

  • ungarsul dodał komentarz 2019-12-05 15:39:55
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Abak System Sp. z o. o.

https://www.abaksystem.com/

Yasumi Chełm

https://chelm.yasumi.pl/

E-pilarz

https://e-pilarz.com/