O firmie:


Nazwa: F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


NIP: 822-100-53-71


Adres: Trakt Brzeski 58


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 05-077


Telefon: 22 77 33 893


Domena: https://probox.pl/


Opis:


Firma PROBOX to sklep oferujący sprzedaż wyposażenia do restauracji, innych lokali gastronomicznych, a także do sklepów spożywczych i mięsnych. Te Centrum Wyposażenia Gastronomii i Sklepów zajmuje się także projektowaniem lokali gastronomicznym. W ramach tej usługi PROBOX sporządza kosztorys mając na uwadze finansowe możliwości osoby zamawiającej. Klient ma prawo do negocjowania cen wyposażenia.

PROBOX działa w branży od 23 lat. Firma ta zajmuje się dystrybucją m.in. marki Ma-Ga oferującej krajalnice do sera oraz do wędlin, krajalnice automatyczne i półautomatyczne, kotleciarki, piły do kości, szatkownice do warzyw, jak również wilki do mielenia mięsa. W PROBOX zakupisz również części zamienne do krajalnic i wilków. Wyposażenie marki Ma-Ga zostało wykonane przy wykorzystaniu najlepszych materiałów.

Data dodania: 2017-09-11
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć  • W celu wyposażenia mojego lokalu gastronomicznego w półautomatyczne krajalnice Ma-Ga do wędlin i serów zwróciłem się właśnie do firmy Probox. Spisali się świetnie w realizacji zamówienia.

  • Crunchy dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

https://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/