O firmie:


Nazwa: "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


NIP: 748-000-27-40


Adres: Raciborska 36


Miejscowość: Głubczyce


Kod pocztowy: 48-100


Telefon: +48 77 403 45 00


Domena: https://galmet.com.pl/


Opis:


Chcąc zmniejszyć koszty ogrzewania domu i pozyskać ciepłą wodę użytkową, koniecznie powinieneś zainwestować w zewnętrzne pompy ciepła. Oprócz tego, że nie zajmują one miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych, ponieważ instalowane są na zewnątrz budynków, nie wymagają też odwiertów.

Rekomendowany producent urządzeń grzewczych poleca swoim klientom oszczędną pompę ciepła Airmax2, która jest idealnym rozwiązaniem w naszym klimacie, ponieważ pracuje w temperaturze do minus 20 stopni Celsjusza. Urządzenie ma też wbudowany serownik, który pozwala na zdalne sterowanie pompą.

Zaglądając na galmet.com.pl, dowiesz się, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowanym w polecanej pompie, może pracować ona bardzo cicho i bezawaryjnie nawet przez wiele lat, a ponadto jest ona bardzo wydajna i posiada wysoką klasę energetyczną A z dwoma plusami. Niezwykle ważne jest też to, że pompa ta współpracuje z termostatem pokojowym, a zainstalowany w niej system pogodowy pozwala na dopasowanie jej parametrów pracy do warunków panujących na zewnątrz.

Data dodania: 2018-10-20
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Apteka Urtica

https://www.aptekaurtica.pl/

OROME SC

https://www.orome.pl/

HSI Sp. z o.o.

https://iiyama-sklep.pl/