O firmie:


Nazwa: Trust Bydgoszcz


NIP:


Adres: Rumińskiego 6


Miejscowość: Bydgoszcz


Kod pocztowy: 85-030


Telefon: 792 103 785


Domena: http://www.trust.bydgoszcz.pl


Opis:


Pamiętajmy, nigdy nie podpisujmy umowy, której nie rozumiemy i jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do treści umowy, zawsze poradźmy się prawnika.

Bydgoska kancelaria prawna specjalizuje się w sporządzaniu różnego typu ekspertyz i często zgłaszają się do niej osoby, które podpisały jakąś umowę, np. pożyczki, nie do końca ją rozumiejąc, a teraz mają wiele problemów prawnych, czasem nawet grozi im utrata całego majątku.

Oczywiście, jeśli podpisaliśmy umowę, nie w pełni rozumiejąc jej treść, prawnik może podjąć kroki prawne, aby taką umowę unieważnić. Zwykle jest to długotrwały proces, więc najlepiej poprosić radcę prawnego o analizę umowy przed jej podpisaniem. Prawnik zrobi dokładną analizę danego dokumentu, taka analiza może być prowadzona w formie ustnej bądź pisemnej. W razie potrzeby może też napisać taką umowę pożyczki czy kupna-sprzedaży domu od nowa. Kancelaria Trust przygotowała już wiele takich ekspertyz zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Data dodania: 2018-02-21
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Trust Bydgoszcz  • Zgadzam się z tym, że lepiej skonsultować sie z prawnikiem, jeśli mamy jakieś wątpliwości związane z treścią danej umowy. Niby to oczywiste, ale nie każdy pamięta o takiej możliwości.

  • yeltofso dodał komentarz 2018-03-20 09:54:28
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:ODEKA SIMP FF

https://www.odeka.pl/

SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/