O firmie:


Nazwa: Kabiny dla tłumaczy


NIP:


Adres: Dębowa 8


Miejscowość: Mogilany


Kod pocztowy: 32-031


Telefon: +48 501 333 256


Domena: http://kabinydlatlumaczy.pl/


Opis:


Tłumacze symultaniczni to osoby, które zawsze długo uczyły się tego rodzaju pracy. Wymaga to nie tylko lat studiów i praktyki, lecz także pewnego wrodzonego talentu. Praca tłumacza symultanicznego domaga się od takiego specjalisty niezwykle sprawnej i pojemnej pamięci – tu nie ma miejsca na wahanie, co oznacza dane słowo w języku źródłowym.

Tłumaczenia symultaniczne to dziś norma podczas różnego rodzaju wydarzeń, w których biorą udział osoby różnych narodowości - imprez takich, jak większe negocjacje biznesowe, międzynarodowe szczyty polityczne, czy znaczniejsze konferencje naukowe.

Aby tłumacz, przekładający ustnie w ten sposób, mógł skutecznie wykonywać swoją pracę, potrzebna jest specjalna kabina. Na polskim rynku działa znakomity producent tego typu rozwiązań – firma KASO. Całą, niezwykle atrakcyjną ofertę możemy zobaczyć na stronie: kabinydlatlumaczy.pl.

Data dodania: 2017-09-27
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kabiny dla tłumaczy  • Opisywana firma to jedna z najważniejszych tego typu w kraju. Ich kabiny dla tłumaczy cieszą się dużą popularnością i uznaniem.

  • Iga dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Body Camp

https://www.bodycamp.pl/

NZOZ Revita

http://www.nzozrevita.pl/

Stalgar

https://garaze.org.pl/