O firmie:


Nazwa: Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


NIP:


Adres: Starowiejska 58


Miejscowość: Gdynia


Kod pocztowy: 81-356


Telefon: 609 609 717


Domena: https://tomasz-janik.pl/


Opis:


Niekiedy potrzebujemy porady prawnej, ale najczęściej, czy to z braku czasu, czy ze względów finansowych, rezygnujemy z niej. Niepotrzebnie, ponieważ wykwalifikowany prawnik dogłębnie przeanalizuje nasz problem i w przejrzysty dla nas sposób wszystko nam wyjaśni.

Fachowa porada prawna adwokata z Gdyni może przydać się nie tylko osobom prywatnym, ale także szefom firm czy przedstawicielom różnych urzędów, którzy mogą liczyć na rozwiązanie problemów z prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego i handlowego.

Na stronie internetowej tomasz-janik.pl możesz sprawdzić, że niekoniecznie musisz umawiać się na spotkanie z prawnikiem osobiście, możesz to zrobić przez telefon bądź za pomocą maila. Dowiesz się też, że prawnik z Gdyni może reprezentować klienta przed różnymi urzędami, jak ZUS czy Urząd Skarbowy, a także przed Sądem.

Data dodania: 2017-09-20
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik  • Nigdy nie wiemy kiedy będzie nam potrzebna pomoc prawna i dobrze, że są takie kancelarie, które dysponują szerokim wachlarzem możliwości pomocy - do prawa cywilnego po handlowe.

  • aturid dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:APE-LP

http://apelp.pl/

FIN-EL Consulting s.c.

https://finel.pl/

Firma Handlowa ADNF

https://adnf.pl/