O firmie:


Nazwa: Ł. Słonik Sp. J.


NIP: 8952125233


Adres: Słoneczna 4


Miejscowość: Bielany Wrocławskie


Kod pocztowy: 55-040


Telefon: 731829829


Domena: https://growseed.pl/


Opis:


Jako dostawca nasion, sklep działający pod linkiem growseed.pl proponuje sprzedaż online i stacjonarną. Punkty, w których można osobiście złożyć i odebrać zamówienie, znajdują się w Warszawie, Bielanach Wrocławskich i Poznaniu. Adresy dystrybutor umieszcza na swojej stronie internetowej.

Kadra sklepu, działając zgodnie z polskim prawem, realizuje zlecenia na różne typy ziaren (od Royal Queen Seeds po Dutch Passion) tylko od osób pełnoletnich. Dodatkowo każdorazowo wymaga podania daty urodzenia przy zakładaniu personalnego konta na serwisie, umożliwiającego zakup nasion. Zastrzega też, że pracownicy mogą odmówić realizacji i wysyłki zamówionego towaru, jeśli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że klient wykorzysta nasiona do celów innych niż tworzenie personalizowanej kolekcji. 

Sklep prowadzi sprzedaż głównie na terenie kraju. Wysyła zarówno pojedyncze sztuki nasion, jak i ilości hurtowe. Od swoich odbiorców właściciel serwisu wymaga potwierdzenia, że zapoznali się oni z obowiązującym regulaminem.

Data dodania: 2022-07-30
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Ł. Słonik Sp. J.Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

https://www.maszynypablo.pl/

Crazy Cat Studio

https://crazycat.studio/

WTD sp. z o.o.

http://wtd-przewierty.pl