O firmie:


Nazwa: Netpaka.eu


NIP: 5751891568


Adres: Powstańców Śląskich 54


Miejscowość: Lubliniec


Kod pocztowy: 42-700


Telefon:


Domena: https://netpaka.eu/


Opis:


Chcąc zlecić przewóz, często mamy problem, by wybrać odpowiednią firmę. Na rynku nie brakuje ogłoszeń przedsiębiorstw transportowych, a dodatkowo każda z nich zawsze obiecuje najlepsze warunki. Jaką jednak ma się pewność, że rzeczywiście będziemy mieli do czynienia z uczciwym kontrahentem?

Aby cieszyć się wszystkimi zaletami dobrego transportu, warto skorzystać z portalu Netpaka. To giełda transportowa, zrzeszająca wokół siebie jedynie zweryfikowanych przewoźników, którzy dbają o to, aby przewożony ładunek lub ludzie dojechali bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

Chcąc stworzyć ogłoszenie, wystarczy nacisnąć zakładkę „zleć transport”. Następnie należy wybrać odpowiednią kategorię – do przewiezienia są pasażerowie? Nie ma problemu. Ładunkiem są zwierzęta? Znajdą się specjaliści od rzetelnie wykonywanego transportu żywego inwentarza. Chodzi o obiekty ponadgabarytowe jak wielkie maszyny czy inne obiekty? Korzystając z platformy netpaka.eu, z pewnością odnajdzie się najlepszych przewoźników w wybranej kategorii. Później wystarczy tylko określić szczegóły i czekać na zgłoszenia.

Data dodania: 2019-03-15
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Netpaka.euBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

http://adwokat-baklazec.com/

Silesiapak

https://silesiapak.pl/

Silesiapak

https://silesiapak.pl/