O firmie:


Nazwa: Pianino Waw


NIP:


Adres: Jerzwałd 17


Miejscowość: Jerzwałd


Kod pocztowy: 14-230


Telefon: 600 131 007


Domena: https://pianino.waw.pl/


Opis:


Kupienie używanego pianina w Katowicach może być świetnym działaniem pod warunkiem zdecydowania się na odpowiedni dla siebie produkt. Konieczne jest posiadanie wiedzy, która pozwoli na wybranie takiego fortepianu, który pozwoli na komfortowe tworzenie muzyki i który będzie w stanie sprawdzać się w swoim zadaniu rewelacyjnie. Wszystko to sprawia, że faktycznie warto decydować się na najlepsze fortepiany, które zapewniają wszystko, co niezbędne do tworzenia muzyki w bardzo komfortowych warunkach. Wybranie wysokiej jakości sprzętu będzie w stanie sprawdzać się świetnie i będzie na wszystkich osobach robiło znakomite wrażenie.

Na pianino.waw.pl można znaleźć używane pianino w Katowicach, które jest dostępne na sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu można wejść w posiadanie wysokiej jakości sprzętu bez wydawania bardzo dużych pieniędzy. Można być, zatem bardzo szczęśliwym z tego typu działania wybranego dla siebie.

Data dodania: 2019-01-23
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Pianino Waw  • Pianino, które jest oferowane przez firmę Pianino Waw jest naprawdę dobre, chociaż lekko używane.

  • Radosław Nowakowski dodał komentarz 2019-05-06 12:52:58
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

https://sgb.com.pl/

Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska

https://www.notariusz-olsztyn.com.pl/