O firmie:


Nazwa: P.U.H. Import-Export "TRUCK"


NIP: 6460000401


Adres: Składowa 2a


Miejscowość: Tychy


Kod pocztowy: 43-100


Telefon: 32 217 72 11


Domena: https://truck-tychy.pl/


Opis:


Wymiana rozrządu to grupa czynności, które podejmuje się w określonych limitach kilometrów. Sporo osób nie wie, że pasek rozrządu ulega zużyciu, a jego przerwanie może spowodować poważną awarię silnika. Koszt wymiany części jest niewielki w porównaniu z tym, jakie koszty mogłyby się pojawić przy remoncie całej jednostki napędowej. Wraz z podstawowymi elementami rozrządu wymienia się zazwyczaj pompę wody, która jest odpowiedzialna za chłodzenie całego układu. 

Pompa wody do Skody Fabia 1,4 mpi to jedna z najpopularniejszych pomp dostępnych na rynku. Można ją kupić także w sklepie Truck Tychy, który należy do najlepiej zaopatrzonych w całym kraju. Okazję, aby się o tym przekonać, miało już wiele tysięcy osób, które w dalszym ciągu zaopatrują się w części zamienne, jak i akcesoria samochodowe. Dostawy są sprawnie realizowane przez największe firmy kurierskie. 

Data dodania: 2020-01-14
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O P.U.H. Import-Export "TRUCK"  • Uważam ich za dobrego dostawcę części do samochodów ciężarowych czy osobowych. Mają asortyment w korzystnych cenach i wysokiej jakości.

  • yellowmeercat524 dodał komentarz 2020-10-15 15:01:49
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

http://adwokat-baklazec.com/

Silesiapak

https://silesiapak.pl/

Silesiapak

https://silesiapak.pl/