O firmie:


Nazwa: Sapart


NIP: 125 106 85 56


Adres: Lubomirskiego 5


Miejscowość: Radzymin


Kod pocztowy: 05-250


Telefon: 500 745 880


Domena: https://sapart.pl/


Opis:


Piski podczas zakrętów, wstrząsy samochodu czy wyraźnie słyszane stuki w zawieszeniu mogą być objawem uszkodzonego przegubu. Te psują się dość często i powodują duży dyskomfort dla kierowców. Niepokojących objawów warto pozbyć się od razu, gdyż w innym przypadku może dojść do poważniejszych awarii, łącznie z wymianą półosi napędowych. Dlatego warto zajrzeć do oferty sklepu Sapart.pl gdzie najlepsze części samochodowe oferuje się za niską cenę.

Części do mitsubishi zawierają także różnego rodzaju przeguby oraz łożyska. Są one dedykowane danej marce lub grupie marek. Z pewnością jednak są to części, które wymagają odpowiedniej jakości. Na nich opiera się cały proces jazdy, więc w ofercie znalazły się tylko najbardziej wytrzymałe propozycje. W zestawach znajdują się zazwyczaj osłony, ale jeśli ich brakuje to bez problemu można je dobrać osobno. 

Data dodania: 2018-10-12
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Sapart  • Części do mojego Mitsubishi zawsze kupuję po konsultacji z moim mechanikiem na domenie sapart.pl i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy.

  • Krzysztof Ziółkowski dodał komentarz 2019-03-01 15:02:21
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

https://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/