O firmie:


Nazwa: Transfer Przeprowadzki


NIP:


Adres: os. Jagiellonskie 22


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-834


Telefon: 697 196 805


Domena: https://przeprowadzkitransfer.pl/


Opis:


Wreszcie spełniło się Twoje marzenie o własnym mieszkaniu? Jeśli do tej pory go nie miałeś, to z pewnością oddychasz z ulgą. Nareszcie możesz zamieszkać w miejscu, w jakim zawsze chciałeś! Pozostało Ci jeszcze tylko przewiezienie Twoich rzeczy do nowego lokum, a to wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Chyba że skorzystasz z pomocy specjalistów, którzy będą wiedzieli, w jaki sposób Ci to zadanie ułatwić. Przeprowadzki w Krakowie oferowane są przez wiele firm, które zajmą się tym profesjonalnie, znajdź więc taką, która najbardziej będzie Ci odpowiadać. 

Na stronie przeprowadzkitransfer.pl możesz znaleźć jedną z takich firm, która już wielokrotnie została sprawdzona przez klientów. Zadowoleni są oni zwykle z tego, że ceny tej usługi są niskie, czas realizacji krótki, a meble i inne rzeczy docierają na miejsce w nienaruszonym stanie. Przekonaj się sam, że Twoja przeprowadzka tez może tak wyglądać! 

Data dodania: 2019-02-11
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Transfer Przeprowadzki  • Dzięki tej firmie udało mi się szybko przewieźć rzeczy do mojej nowej stancji na obrzeżach Krakowa.

  • Małgorzata Maciejewska dodał komentarz 2019-11-13 09:49:49
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Body Camp

https://www.bodycamp.pl/

NZOZ Revita

http://www.nzozrevita.pl/

Stalgar

https://garaze.org.pl/