O firmie:


Nazwa: Gabinet stomatologiczny TRIDENT


NIP:


Adres: Kosiarzy 24a


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-953


Telefon: +48 (22) 651-73-68


Domena: https://trident.waw.pl/


Opis:


Zaatakowane przez próchnicę zęby są stopniowo dewastowane, a kiedy infekcja bakteryjna dotrze do tkanek miękkich zęba, pojawia się dokuczliwy ból, który utrudnia normalne funkcjonowanie. Poza tym zęby tracą estetyczny wygląd i mogą ulegać uszkodzeniom mechanicznym. W ostateczności traci się je - wypadają same bądź trzeba je usuwać, gdyż nie da się już ich uratować, a obecny w nich stan zapalny zagraża zdrowiu całego organizmu. Nie powinno się dopuszczać do takiej sytuacji i nie ma dla tego żadnego wytłumaczenia. Nie są nim nawet wysokie koszty leczenia, gdyż przystępne ceny można znaleźć nawet w stolicy. Ma je między innymi stomatolog z Wilanowa, którego usługi można znaleźć na stronie trident.waw.pl.

W gabinecie tym można jednocześnie liczyć na najwyższy poziom obsługi stomatologicznej. Zapewniają ją wysoko wykwalifikowani lekarze, którzy odznaczają się też przyjaznym podejściem do pacjenta. Są empatyczni i życzliwi, dzięki czemu nawet pacjenci bojący się dentysty mogą poczuć się pod ich opieką komfortowo.

Data dodania: 2019-10-15
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Gabinet stomatologiczny TRIDENT  • Gabinet Trident w Warszawie to dobre miejsce na leczenie stomatologiczne. Przyjmują w nim lekarze, którzy nie tylko są dobrze przygotowani do zawodu, ale również mają przyjazne nastawienie do pacjentów. Jak leczyć zęby to tylko u nich!

  • yellowbear497 dodał komentarz 2020-01-08 09:49:45
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

https://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Taxi Bagażówka

http://taxibagazowka.com/

Komputronik Biznes

https://www.komputronikbiznes.pl/